چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

اخبار

مشاور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی : ایجاد اشتغال مهمترین اولویت بندر نوشهر است

مشاور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی : ایجاد اشتغال مهمترین اولویت بندر نوشهر است
علی اکبر صفایی مشاور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی روز دوشنبه ضمن بازدید از بنادر فریدونکنار و نوشهر از نزدیک در جریان روند فعالیت های آنها قرار گرفت .

       به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، مهندس سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر مازندران در حاشیه این بازدید به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد بنادر تابعه اداره کل و سرمایه گذاری های انجام شده در سال های اخیر پرداخت .
      وی با تشریح سرمایه گذاری های انجام شده در بندر نوشهر خاطر نشان کرد : احداث مخازن سوخت و روغن خوراکی ، ایجاد پایانه های اختصاصی صادرات گل و گیاه ، استقرار صنایع بسته بندی ، احداث سیلوی غلات ، ترانزیت غلات و چوب از مهمترین فرصت های سرمایه گذاری در این بندر به شمار می رود .
     رضوانی ساماندهی سواحل استان و برخورد قانونی با ساخت و سازهای غیر مجاز در نوار ساحلی را از دیگر اولویت های اداره کل برشمرد و افزود : خوشبختانه با همکاری خوب مراجع قضایی ، تعداد 56 مورد حکم تخریب سازه های غیرمجاز در سواحل استان مازندران اجرایی گردید .
        علی اکبر صفایی مشاور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی نیز با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 700 نفر بطور مستقیم در بندر نوشهر اشتغال دارند حفظ و ایجاد اشتغال را مهمترین اولویت بندر نوشهر و دیگر بنادر شمالی عنوان کرد .
         وی با اشاره به لزوم ترسیم چشم انداز بندر نوشهر، برضرورت جذب سرمایه گذاری خارجی از طریق ایجاد ارتباط با تجار و بازرگانان کشورهای همجوار و حضور مؤثر در کمیسیون های اقتصادی مشترک و نمایشگاه های خارجی تأکید کرد .
صفایی با قدردانی از اقدامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در زمینه ساماندهی سواحل و مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و آزاد سازی مناطق ساحلی خاطر نشان کرد: کار بزرگی در این بخش در این استان صورت گرفته است و این دریا که متعلق به عموم مردم است باید در دسترسی همگان قرار گیرد .

۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۴۷