چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

اخبار

قدردانی معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از اقدامات صورت گرفته در بخش مخابرات دریایی بندر نوشهر

قدردانی معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از اقدامات صورت گرفته در بخش مخابرات دریایی بندر نوشهر
عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با قدردانی از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در بخش مخابرات دریایی بندر نوشهر گفت : این امر می تواند الگوی خوبی برای سایر بنادر کشور باشد .

      به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد راستاد روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک دریایی بندر نوشهر با اعلام این مطلب افزود : تأمین ایمنی دریانوردی مهمترین اولویت سازمان بنادر و دریانوردی است لذا ایجاد زیر ساخت ها و تجهیزات مورد نیاز در این بخش ضروری است .

      وی توسعه گردشگری دریایی را از دیگر اولویت های سازمان بنادر بر شمرد و خاطر نشان کرد : در سال جاری از محل وجوه اداره شده سازمان،منابع خوبی جهت ارائه تسهیلات به متقاضیان بخش خصوصی به منظور ایجاد زیر ساخت های گردشگری و تأمین شناورهای تفریحی پیش بینی شده است .

      سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران نیز با ارائه گزارشی از دستاوردهای بنادر نوشهر و فریدونکنار طی سال های اخیر به تشریح چالش های اداره کل در بخش دریایی پرداخت و خواستار مساعدت مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی برای رفع این مشکلات شد.

      وی تصویب طرح استانی جستجو و نجات دریایی ، ساماندهی ایستگاه های گردشگری دریایی شهرهای ساحلی استان، جلوگیری از ثبت شناورهای کوچک توسط نهادهای غیر مرتبط ، تدوین پیش نویس راهنمای ورود کشتی به بندر به زبان های روسی و انگلیسی و ... را از مهمترین اقدامات اداره کل در حوزه دریایی عنوان کرد .

      مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به نقش بندر در ایجاد اشتغال در منطقه ، کاهش نیروی انسانی متخصص در بخش دریایی را از چالش های فراروی اداره کل در سال های آتی عنوان کرد و خواستار اتخاذ تصمیمات لازم در این زمینه از سوی مسئولان ذیربط شد .

      گفتنی است محمد راستاد عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی به همراه سایر مدیران حوزه دریایی سازمان، روز سه شنبه از بخش های مختلف بنادر نوشهر و فریدونکنار و همچنین از ایستگاه های تفریحی و مناطق ساحلی شهرستان های بابلسر و نوشهر بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات دریایی سواحل استان مازندران قرار گرفت.

 

راستاد1

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۷۱