چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

اخبار

تاکید مدیر کل بنادر مازندران بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای توسعه همه جانبه بندر نوشهر

تاکید مدیر کل بنادر مازندران بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای توسعه همه جانبه بندر نوشهر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه همه جانبه بندر نوشهر بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای رونق بیش از پیش فعالیت های این بندر با سابقه تأکید کرد .

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، سیاوش رضوانی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی در بندر نوشهر برگزار شد  با اعلام این مطلب افزود : همراهی و همدلی اصحاب رسانه نقش مهمی در انجام پروژه های زیربنایی بندر نوشهر مانند راه دسترسی و تأمین اراضی پشتیبانی دارد .

   وی با اشاره به دستاوردهای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در سال های اخیر خاطرنشان کرد : سرمایه گذاری خوبی در بخش احداث زیرساخت های مورد نیاز بندر مانند انبار سرپوشیده ، سیلوی غلات و... با اعتباری بالغ بر 450 میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی صورت گرفت و این امر موجب شد ظرفیت اسمی بندر به 4 میلیون تن در سال افزایش یابد .

   رضوانی آزادسازی سواحل و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در نوارساحلی را از دیگر اقدامات شاخص اداره کل در سطح استان بر شمرد و افزود : با همکاری مراجع قضایی حدود 47 کیلومتر از سواحل استان آزادسازی شده و در اختیار عموم هموطنان قرارگرفت.

   وی گردشگری دریایی را از دیگر دغدغه های مجموعه اداره کل عنوان و تصریح کرد : سند آمایش سرزمینی و شناسایی مکانهای مناسب در مناطق ساحلی استان، جهت ایجاد تاسیسات و زیر ساخت های گردشگری در حال نهایی شدن است و استان مازندران در این زمینه با توجه به دارا بودن 478 کیلومتر خط ساحلی پیشگام است و پس از ابلاغ آن از سوی استانداری ، سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند از طریق فرمانداری های شهرهای ساحلی نسبت به سرمایه گذاری در مکان های مورد نظر اقدام کنند .

   مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار به کلیه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی با اهداء لوح سپاس از زحمات 35 خبرنگار فعال در شهرستان نوشهر قدردانی کرد .

۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۸۵