پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
سازمان بنادر و دریانوردی/حقوق شهروندی/بیانیه توافق سطح خدمت و زمان های خروج از دسترس تارنما

زمان خروج از دسترس تارنما

بیانه توافق سطح خدمات

اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران

 

اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران یکی از ارگان های پیشرو در زمینه سیستم های مدیریتی در استان بوده و استفاده از فناوری ها و سیستم های مدیریتی روز، همواره یکی از راهبردهای مدیریتی در این اداره کل بوده است. از آنجایی که حمل و نقل دریایی به عنوان مهمترین روش حمل و نقل و ابزار موثر تجارت جهانی، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و نظر به افزایش روز افزون مشتریان ، ضرورت داشتن مکانیزمی جهت مدیریت موثر مجموعه بندری و توسعه تجارت دریایی و حفظ و نگهداری ایمن ابراه ها بیشتر نمایان می شود. این اداره کل در راستای توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، کلیه خدمات الکترونیکی خود از جمله خدمات حوزه دریانوردان، کالای عمومی و کانتینر، شناور، شرکتهای کارگزاری دریایی و بندری، مهندسی سواحل و بنادر و ... را از طریق پورتال رسمی سازمان ارائه می نماید. مشتریان و مخاطبین محترم می‏توانند در بخش خدمات الکترونیکی پورتال، به کلیه خدمات مذکور دسترسی یابند. پورتال اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از طریق منوی ارتباط با ما و ثبت و پیگیری نظرات و شکایات شما متقاضیان گرامی با شما در ارتباط می باشد.

پورتال اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به صورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال، نقص فنی، بروز رسانی و سایر مواردی که منجر به از دسترس خارج شدن تارنما می گردد، به کلیه مخاطبین اطلاع رسانی خواهد گردید.لازم بذکر است هرگونه بروزرسانی در ساعات غیراداری انجام خواهد شد و مدت زمان از دسترس خارج بودن تارنما و مدت زمان بازگشت به حالت عادی پس از هرگونه خرابی، در همین صفحه ، به مخاطبین محترم اطلاع رسانی می گردد.

در حوزه میز خدمت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، کلیه خدمات اداره کل بنادر و دریانوری استان مازندران در صفحه ای با عنوان میز خدمت  در منوی حقوق شهروندی ارائه گردیده است. مطابق دستورالعمل ابلاغی میز خدمت الکترونیک، کلیه خدمات این اداره کل به تفیکیک دارای : شناسنامه، سوالات متداول ، قوانین و مقررات ، مستندات و فرمها ، سامانه های مرتبط ، نظرسنجی و تالار بحث و گفتگو می باشد. کلیه مخاطبین محترم، ذینفعان سازمان، صاحبان کالا، تجار و بازرگانان می توانند از طریق میز خدمت الکترونیک به کلیه خدمات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران دسترسی یابند.


 زمان های خروج از دسترس تارنما

در صورت بروز هرگونه مشکل و قطعی در همین قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.


   زمان خروج از دسترس تارنما  
   از ساعت / تاریخ  تا ساعت / تاریخ  توضیحات