پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار بندر نوشهر

امضای تفاهم‌نامه توسعه گردشگری دریایی در بندر فریدونکنار
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از امضای تفاهم‌نامه توسعه گردشگری دریایی در بندر فریدونکنار خبر داد.
تهدید جدی بنادر مازندران با کاهش تراز آب دریای خزر
کارشناس امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، با ابراز نگرانی از اینکه کاهش سطح تراز آب تاثیر مستقیم بر روی بارگیری و فعالیت تجاری کشتی ها گذاشته است، گفت: متاسفانه یکی از آثار اولیه و بسیار منفی کاهش تراز سطح آب دریای مازندران کاهش عمق کانال دسترسی و همچنین حوضچه بنادر شمالی است.
این روزها کاهش سطح تراز آب دریای خزر و در نتیجه کاهش عمق آب ( آبخور) بنادر حوزه این دریا به خصوص بندر نوشهر و کاهش عمق کانال آن یکی از موضوعات نگران کننده و دغدغه های اصلی مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران است.
برگزاری مانور اطفاء حریق دستگاه مکنده غلات و امداد و نجات اپراتور در بندر نوشهر
مانور اطفاء حریق دستگاه مکنده غلات و امداد و نجات اپراتور روز شنبه 13 خرداد ماه در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.
گرامیداشت سالروز میلاد امام رضا (ع) در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
همزمان با سالروز میلاد فرخنده هشتمین گل بوستان امامت امام رضا(ع)، مراسم جشن باشکوهی با حضور پرشور مسئولان و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران روز چهارشنبه 10 خرداد ماه در نمازخانه بندر نوشهر برگزار شد.
سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، فائزه قدیری رئیس اداره بازرسی و ثبت شناورها با حفظ سمت به عنوان سرپرست واحد امور دریایی اداره کل منصوب و مشغول به کار شد.
سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، شکرالله شکری رئیس اداره امور بندری با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل منصوب و مشغول به کار شد.
نگاه وزارت بهداشت بر محور پیشگیری است
معاون مرکز بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت:
معاون اجرایی مرکز بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: نگاه وزارت بهداشت بر موضوع زیستی عمدتاً بر محور پیشگیری است و این رزمایش می‌تواند آمادگی ما را برای پاسخ‌دهی در آینده بالا ببرد.
نگاه پیشگیرانه و آینده‌نگری در مقابل تهدیدات زیستی ضروری است
معاون سازمان پدافند غیر عامل در بندر نوشهر تأکید کرد؛
معاون فنی و زیربنایی پدافند غیرعامل کشور گفت: نگاه پیشگیرانه و آینده‌نگری در مقابل تهدیدات زیستی از مؤلفه‌های اصلی و اساسی است.
رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل در بالاترین سطح در بندر نوشهر برگزار شد
مدیر کلHSE سازمان بنادر و دریانوردی:
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی گفت: رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد.
برگزاری رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر
با حضور مسئولان کشوری و استانی صورت گرفت؛
رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در راستای مقابله با تهدیدات زیستی ترکیبی نفوذ آفت نباتی، آفلاتوکسین و ناقل بیماری‌زا (پشه آئدس) با حضور مسئولان کشوری و استانی به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.
برگزاری رزمایش ترکیبی پدافند غیر عامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر
رزمایش ترکیبی پدافند غیر عامل با رویکرد زیستی با حضور مسئولان پدافند غیر عامل کشور ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، جهاد کشاورزی ، دامپزشکی ، استاندارد ، قرنطینه نباتی صبح امروز در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر آغاز به کار کرد .
معاون امور دریایی اداره کل بنادر مازندران،سرپرست اداره کل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی شد
ابوطالب گرایلو معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به عنوان سرپرست اداره کل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
بازدید هیأت روسی از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
یک هیأت روسی به منظور بررسی زمینه های همکاری و سرمایه گذاری در بنادر مازندران، روز دوشنبه از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد.
رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی، چهارشنبه در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار می شود
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از برگزاری رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی، روز چهارشنبه سوم خرداد ماه در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد.
تقویت امنیت شبکه ها در سازمان بنادر و دریانوردی وظیفه همه ماست
مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر:
مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برخی الزامات ما بین المللی است و به همین منظور تقویت ملاحظات شبکه ها وظیفه همه ما در سازمان بنادر و دریانوردی است.
ضرورت افزایش و ارتقا تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تأکید کرد؛
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر ضرورت افزایش و ارتقا تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر تأکید کرد و گفت: باید تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری متناسب با فعالیت های بندری و حمل و نقل دریایی را فراهم کنیم و به آن مجهز نماییم.
لایروبی بنادر نوشهر و فریدونکنار به زودی و با سرعت انجام می شود
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با تأمین لایروب توسط سازمان بنادر و دریانوردی و بخش خصوصی، مباحث لایروبی بندر نوشهر و فریدونکنار به زودی و با سرعت و از طریق پیمانکاران توانمند آغاز خواهد شد.
بررسی مشکلات بندر نوشهر با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی/ تأکید بر ضرورت تسریع در لایروبی بندر نوشهر
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت تسریع در لایروبی حوضچه و کانال دسترسی بندر نوشهر و بسیج همه امکانات برای رفع این مشکل تأکید کرد.
ضرورت ارتقاء HSE در بنادر و شرکت های دریایی و بندری / توسعه فرهنگ ایمنی و کاهش حوادث ناشی از کار رویکرد جدی سازمان بنادر در
در نشست تخصصی HSE در بندر نوشهر مطرح شد :
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در نشست تخصصی ارزیابی شاخص های HSE و شاخص های ایمنی حریق " بندر نوشهر" بر ضرورت ارتقاء HSE در بنادر و شرکت های دریایی و بندری و توسعه فرهنگ ایمنی تأکید کرد .
سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، ابوطالب گرایلو معاون امور دریایی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل منصوب و مشغول به کار شد.
صفحه ۱ از ۹۹