سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
 

اخبار بندر نوشهر

تخریب یک سازه غیر مجاز دریایی در سواحل استان مازندران
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تخریب و جمع آوری یک سازه غیر مجاز دریایی در سواحل استان خبر داد.
لزوم اجرایی شدن پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی/ضرورت تسریع در عملیاتی شدن لایروبی حوضچه و کانال دسترسی بندر فریدونکنار
معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی تأکید کرد :
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن بازدید از بنادر نوشهر و فریدونکنار، از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه های عمرانی و تجهیزاتی این بنادر قرار گرفت.
امداد رسانی به خدمه کشتی  مستقر در لنگرگاه بندر نوشهر
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از امداد رسانی به خدمه کشتی مستقر در لنگرگاه بندر نوشهر توسط تیم ایمنی و نجات بندر نوشهر خبر داد .
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت
محمد تقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پیامی هفته نیروی انتظامی را به همه کارکنان زحمت کش ناجا ،به ویژه همکاران شجاع و ایثارگر در یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران تبریک گفت.
تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
مراسم گرامیداشت هفته شکوهمند دفاع مقدس همراه با تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.
برگزاری مانور جست و جو و نجات دریایی در بندر نوشهر
در راستای اعمال وظایف حاکمیتی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در دریا و اجرای کنوانسیون های بین المللی ، مانور جست و جو و نجات دریایی روز دوشنبه 25 شهریور ماه در آب های ساحلی محدوده بندر نوشهر با موفقیت برگزار شد.
رشد 69 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در اداره کل بنادر ودریانوردی مازندران طی شش ماهه نخست سال جاری
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: عملکرد اداره کل از ابتدای سال جاری تاکنون در بخش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار در مجموع 69 درصد رشد داشته است.
تخریب 3 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان مازندران
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تخریب و جمع آوری 3 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان خبر داد.
تجلیل از اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در جشنواره شهید رجایی
اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در ارزیابی عملکرد سال 1397 دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی رتبه برتر را کسب کرد
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت:  برگزاری هشتمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مازندران در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
هشتمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مازندران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.