چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار بندر نوشهر

حضورمدیرکل بنادر مازندران در مرکز ارتباطات مردمی سامد
مدیرکل بنادرودریانوردی استان مازندران به منظور پاسخگویی به مشکلات مردم شریف استان در مرکز ارتباطات مردمی سامد حضور یافت.
نجات ۵ ماهیگیر محلی  توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر
معاون امور دریایی اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران از نجات ۵ ماهیگیر محلی توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر خبر داد.
تجلیل مدیر کل بنادر مازندران از زحمات همکاران روابط عمومی به مناسبت روز ملی ارتباطات
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی مراسمی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، از زحمات همکاران روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی قدردانی کرد.
رشد 23 برابری صادرات کالا از بندر نوشهر در سال جاری
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ، از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه قبلی بیش از 2000 درصد افزایش یافته است.
همکاری فرامنطقه ای بندر نوشهر در عملیات نجات دریانورد در آب های آمریکای مرکزی
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از همکاری فرامنطقه ای مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی ( MRCC ) بندر نوشهر در عملیات نجات دریانورد در آب های محدوده آمریکای مرکزی خبر داد.
رشد چشمگیر تخلیه و بارگیری کالاهای غیر نفتی در بندر نوشهر در طی یک ماه
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: برای نخستین بار طی 10 سال گذشته، آمار تخلیه و بارگیری کالاهای غیر نفتی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در فروردین ماه جاری از مرز 100 هزار تن گذشت.
قدردانی مدیرکل بنادر مازندران از تلاش های شبانه روزی فعالان دریایی و بندری در روزهای کرونایی
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تلاش های شبانه روزی فعالان دریایی و بندری بنادر تابعه اداره کل در روزهای کرونایی قدردانی کرد.
نواخته شدن بوق کشتی ها در بندر نوشهر به پاس قدردانی از کادر درمانی کشور
همزمان با بنادر سراسر کشور و به پاس قدردانی از تلاش های پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی در راستای مقابله با ویروس کرونا ،بوق کشتی ها و شناورها در بندر نوشهر به صدا درآمد.
ملاقات غیر حضوری مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با ارباب رجوع در روزهای کرونایی
در راستای اجرای بخشنامه استانداری مازندران مبنی بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا،ملاقات عمومی مدیر کل بنادر مازندران با ارباب رجوع تا اطلاع بعدی در روزهای سه شنبه به صورت غیر حضوری(تلفنی) برگزار می گردد.
لذا کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت هماهنگی با شماره تلفن مستقیم ۵۲۱۱۵۰۵۵ تماس حاصل نمایند
بازدید معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر نوشهر و فریدونکنار
مهندس کوهساری عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی صبح امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ماه از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و بندر فریدونکنار بازدید کرد
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت عید نوروز
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو را به کلیه همکاران و خانواده های محترم آنان تبریک گفت.
مدیر کل بنادر مازندران مطرح کرد: آغاز عملیات اجرایی پروژه  احداث ساختمان مرجع دریایی بندر فریدونکنار
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از آغاز عملیات اجرایی (تحویل زمین به پیمانکار ) پروژه احداث ساختمان مرجع دریایی بندر فریدونکنار با اعتباری بالغ بر 158 میلیارد ریال،از روز دوشنبه 12 اسفندماه خبر داد.
موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت 6  اسکله تفریحی در سواحل استان مازندران
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت اولیه سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی و ساخت 6 اسکله تفریحی در نوار ساحلی این استان خبر داد.
انتصاب رئیس جدید اداره آمار و انفورماتیک اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران
رئیس اداره آمار و انفورماتیک و تبادل الکترونیکی اطلاعات منصوب شد
موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت 2 سازه دریایی در سواحل استان مازندران
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت اولیه سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی ساخت 2 سازه دریایی در نوار ساحلی این استان خبر داد.
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.
نواخته شدن بوق کشتی ها  و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه ویژه اقتصادی  بندر نوشهر ، همزمان با لحظه ورود حضرت امام(ره)به میهن اسلامی
همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ،رأس ساعت ۳۳/۹صبح امروز شنبه ، بوق کشتی ها و شناورهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به صدا در آمد.
مدیر کل بنادر مازندران مطرح کرد: ثبت رکورد خروج 300 کامیون از بندر نوشهر طی یک روز/رشد 50 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت : با تلاش همکاران این اداره کل و همکاری مناسب دستگاه های اجرایی همکار ، همچون گمرک ، دامپزشکی ، قرنطینه و استاندارد ، تعداد 300 دستگاه کامیون در روز سه شنبه 8 بهمن ماه در بندر نوشهر بارگیری و خارج شد و رکوردی تازه با در نظر گرفتن عملیات دوره پنج ساله اخیر، به ثبت رسید .
کسب مقام قهرمانی بندر نوشهر در چهاردهمین دوره مسابقات تخصصی کارکنان یگان حفاظت بنادر کشور
بندر نوشهر مقام قهرمانی چهاردهمین دوره مسابقات تخصصی کارکنان یگان حفاظت بنادر سراسر کشور را از آن خود کرد.