شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار بندر نوشهر

با حضور استاندار مازندران برگزار شد: آیین رونمایی از "کتاب ۹۰ سالگی بندر نوشهر در آینه تاریخ"
طی مراسمی با حضور استاندار مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی،از کتاب "نود سالگی بندر نوشهر در آینه تاریخ " رونمایی شد.
پیام تسلیت مدیرکل بنادر مازندران به مناسبت شهادت دکتر محسن فخری زاده
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پیامی شهادت شهید سرافراز دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت هفته بسیج
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی هفته بسیج را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.
فرماندار نوشهر : "باید برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن کرد"
فرماندار نوشهر با اشاره به سیاست دولت برای ایجاد اشتغال و درآمد گفت: با توجه به شرایط سخت کنونی وظیفه داریم تا برای سرمایه‌گذاران داخلی فرش قرمز پهن کنیم.
نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت تاکید کرد؛ " منطقه ویژه اقتصادی بندر  نوشهر باید در راستای تحقق اهداف ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گام بردارد"
نماینده شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: باید کاری کنیم تا منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در راستای تحقق اهداف ایجاد این مناطق گام بردارد.
با هدف حمایت از سرمایه‌گذار داخلی محقق شد؛ "انعقاد قرارداد ساخت کارخانه فرآوری و بسته‌بندی قهوه در بندر نوشهر"
مراسم انعقاد قرارداد و کلنگ زنی ساخت کارخانه فرآوری و بسته‌بندی قهوه با سرمایه‌گذاری از سوی شرکت خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به اجرا درآمد.
"تخریب ۸ سازه غیر مجاز ساحلی در استان مازندران\ آزاد سازی ۱۳ هزار متر مربع از اراضی ساحلی"
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تخریب ۸ سازه غیر مجاز ساحلی در استان با همکاری مراجع قضایی خبر داد
همکار شاغل در بندر نوشهر رئیس هیأت قایقرانی استان مازندران شد
حسین سینکایی از همکاران شاغل در یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به عنوان رئیس هیأت قایقرانی استان مازندران برگزیده شد.
مدیرکل بنادر مازندران اعلام کرد: جلوگیری از خروج ارز با سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر نوشهر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای احداث کارگاه‌های چوب خشک‌کنی، خانه‌های چوبی و ترمووود در بندر نوشهر، گفت: با بهره برداری از این کارگاه‌ها، سالانه از خروج بالغ بریک میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری خواهد ‌شد.
افزایش ظرفیت نگهداری و پذیرش سالانه کالا در بندر نوشهر/ ایجاد اشتغال برای 50 نفر طی سال های اخیر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه ساخت انبارهای نگهداری کالاهای فله خشک و مایع گفت: با ساخت سیلوها و انبارهای جدید در دولت تدبیر و امید، ظرفیت نگهداری و پذیرش سالانه کالاهای فله
در بندر نوشهر به حدود دو میلیون تن افزایش یافته است.
مدیرکل بنادر مازندران خبر داد: ساخت نخستین سایت اختصاصی ترمینال کانتینری شمال کشور در بندر نوشهر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از احداث نخستین سایت اختصاصی ترمینال کانتینری در بنادر شمالی خبر داد و گفت: این پروژه افزایش ظرفیت پذیرش و نگهداری کانتینر معمولی و یخچالی به میزان ۳۰۰۰ TEU را در سال خواهد داشت.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر مازندران خبر داد: رشد 78درصدی برگزاری آزمون های شایستگی دریانوردی در بندر نوشهر
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 78درصدی برگزاری آزمون های شایستگی دریانوردی در بندر نوشهر در سال جاری خبر داد.
افزایش دوبرابری ظرفیت گردشگری دریایی استان مازندران در سال‌جاری
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از افزایش دو برابری ظرفیت گردشگری و تفریحی دریایی استان تا پایان سال جاری خبر داد.
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت هفته نیروی انتظامی
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه دست اندرکاران عرصه نظم و امنیت کشور تبریک گفت.
تجلیل از  آتش نشانان فداکار بندر نوشهر به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی
سعید کیاکجوری معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی با حضور در ایستگاه آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر از زحمات همکاران عزیز آتش نشان قدردانی کرد.
پیام مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت روز جهانی دریانوردی
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن هشتم مهرماه «روز جهانی دریانوردی» را به دست اندرکاران عرصه دریانوردی تبریک گفت.
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت« روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی»
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن« روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی» را به آتش نشانان فداکار تبریک گفت.
اقدامات گسترده اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران برای مقابله با ویروس کرونا
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، اجرای دقیق دستورالعمل های ستاد ملی کرونا را محور اصلی فعالیت های اداره کل، طی هفت ماهه گذشته برشمرد.
قدردانی فرماندار نوشهر از عملکرد اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران \ لزوم  بهره گیری از  سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
فرماندار شهرستان نوشهر با ابراز رضایت از فعالیت‌های صورت گرفته در بندر نوشهر گفت: حداقل انتظار ما از بندر این است که با توجه به نیازهایی که ما به بازارهای خارجی و بویژه کشورهای همسایه داریم و با توجه به شرایط تحریم کنونی باید با مطالعات دقیق، بازارهای هدف داخلی و خارجی را بشناسیم.
با سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت گرفت: راه اندازی شرکت بسته بندی محصولات کشاورزی صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
همزمان با چهارمین روز هفته شکوهمند دفاع مقدس، شرکت بسته بندی محصولات کشاورزی صادراتی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.