شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
 

اخبار

برگزاری نشست تخصصی قانون مدیریت خدمات کشوری در بندر نوشهر

برگزاری نشست تخصصی قانون مدیریت خدمات کشوری در بندر نوشهر

      نشست تخصصی قانون مدیریت خدمات کشوری با حضور معاونان و کارشناسان حوزه اداری و مالی و پشتیبانی دستگاههای اجرایی استان مازندران در روز پنج شنبه 31 فروردین ماه در محل سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی واقع در بندر نوشهر برگزار گردید.

     فرهاد صفایی مدیر کل تحول و منابع انسانی استانداری مازندران با اشاره به اهداف برگزاری این نشست خاطر نشان کرد : این نشست تخصصی به منظور آگاهی هرچه بیشتر معاونان و کارشناسان حوزه اداری و مالی و پشتیبانی دستگاههای اجرایی از آخرین سیاستگزاریها و برنامه های تحول اداری ، ضرورتها و مزایای قانون دورکاری ، تبین شاخص های ارزیابی عملکرد ادارات و سازمانها و .. برگزار گردید.

      در ادامه دکتر مجتبی امیری از استادان رشته مدیریت به تبیین چالش ها و واقعیتهای نظام اداری در ایران پس از انقلاب پرداخت و گفت : مدیران باید تفکر جهانی داشته باشند و وضعیت موجود جامعه ما را با اوضاع جهانی مقایسه نمایند .

      رعایت الزامات اسناد برنامه ای ، فرهنگی ، عقلانی و مدیریتی ، داشتن تفکر استراتژیک از دیگر شاخص های مدیران  موفق است.

      وی با اشاره به سیاستهای کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد : توسعه فرهنگ سازی ، شایسته سالاری و توسعه مدیران ، توسعه سرمایه انسانی ، تحول و نوسازی و اصلاح ساختارها و فرایندها و توسعه مدیریت ، مدیریت عملکرد ، توسعه دولت الکترونیک و سلامت اداری از مهمترین محورهای سیاستهای کلی نظام اداری می باشد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۵:۴۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۶۶۸