چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
 
برگزاری نشست تخصصی قانون مدیریت خدمات کشوری در بندر نوشهر

      نشست تخصصی قانون مدیریت خدمات کشوری با حضور معاونان و کارشناسان حوزه اداری و مالی و پشتیبانی دستگاههای اجرایی استان مازندران در روز پنج شنبه 31 فروردین ماه در محل سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی واقع در بندر نوشهر برگزار گردید.

     فرهاد صفایی مدیر کل تحول و منابع انسانی استانداری مازندران با اشاره به اهداف برگزاری این نشست خاطر نشان کرد : این نشست تخصصی به منظور آگاهی هرچه بیشتر معاونان و کارشناسان حوزه اداری و مالی و پشتیبانی دستگاههای اجرایی از آخرین سیاستگزاریها و برنامه های تحول اداری ، ضرورتها و مزایای قانون دورکاری ، تبین شاخص های ارزیابی عملکرد ادارات و سازمانها و .. برگزار گردید.

      در ادامه دکتر مجتبی امیری از استادان رشته مدیریت به تبیین چالش ها و واقعیتهای نظام اداری در ایران پس از انقلاب پرداخت و گفت : مدیران باید تفکر جهانی داشته باشند و وضعیت موجود جامعه ما را با اوضاع جهانی مقایسه نمایند .

      رعایت الزامات اسناد برنامه ای ، فرهنگی ، عقلانی و مدیریتی ، داشتن تفکر استراتژیک از دیگر شاخص های مدیران  موفق است.

      وی با اشاره به سیاستهای کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد : توسعه فرهنگ سازی ، شایسته سالاری و توسعه مدیران ، توسعه سرمایه انسانی ، تحول و نوسازی و اصلاح ساختارها و فرایندها و توسعه مدیریت ، مدیریت عملکرد ، توسعه دولت الکترونیک و سلامت اداری از مهمترین محورهای سیاستهای کلی نظام اداری می باشد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۵:۴۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۱۲,۶۸۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید