چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
 
حضور فعال اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در نمایشگاه دستاوردهای دولت های نهم و دهم

  دستاوردهای اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران – بندر نوشهر در نمایشگاه ویژه جشنواره یکصدمین سفر استانی ریاست محترم جمهور و هیات دولت در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت .

     احمد جمشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران به همراه تنی چند از مدیران دستگاههای اجرایی استان با حضور در غرفه اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از نزدیک در جریان عملکرد و دستاوردهای اداره کل در دوران استقرار دولتهای نهم و دهم بویژه اقدامات انجام شده در راستای اجرای مصوبات سفرهای استانی هیات دولت قرار گرفت .

      معرفی پروژه های احداث سه پست اسکله جنوبی، الحاق اراضی در قسمت شمال شرقی بندر نوشهر از طریق استحصال از دریا، اسکله خدماتی و سر درب جدید بندر نوشهر و تشریح عملکرد اداره کل در دولتهای نهم و دهم و مقایسه با مدت مشابه قبلی از مهمترین اهداف و برنامه های اداره کل جهت حضور در این نمایشگاه بود.

      گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای دولتهای نهم و دهم ویژه یکصدمین سفرهای استانی هیات دولت از دوم تا چهارم اردیبهشت ماه جاری در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران واقع در شهــرستان سـاری بـرگـزار می گردد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۵:۴۹
روابط عمومی |
کد خبر : ۱۲,۶۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید