شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
 

اخبار

با حضور وزرای راه و شهرسازی و دفاع: عملیات اجرایی طرح کنارگذر ساحلی رامسر آغاز شد

با حضور وزرای راه و شهرسازی و دفاع: عملیات اجرایی طرح کنارگذر ساحلی رامسر آغاز شد
عملیات اجرایی طرح کنارگذر ساحلی رامسر صبح روز یکشنبه بیست وچهارم اردیبهشت ماه با حضور وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی،مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی و جمعی ازمسوولان کشوری و استانی آغاز شد.

     معاون وزیرراه و شهرسازی ومدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در آیین افتتاح این طرح ، طول این کنارگذر چهار خطه را حدود 10 کیلومتر با امکان ایجاد راه ریلی ذکرکرد.

     مهندس  عطاءاله صدر ، اعتبار برآوردی این طرح را یکهزار و 300 میلیارد تومان ذکر کرد و اظهار داشت : این طرح با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود.

     وی از آمادگی سرمایه گذاران خارجی از جمله برخی کشورهای اروپایی ، ترکیه و قطر خبر داد و گفت : با توجه به منحصر به فرد بودن این طرح و برای نشان دادن ظرفیت و توانمندی جمهوری اسلامی ایران ، این طرح به سرمابه گذاران بخش داخلی واگذار شد.

 مهندس نیکزادوزیرراه و شهرسازی  نیز دراین مراسم طی سخنانی با اشاره به آغاز ساخت جاده ساحلی رامسر ، طول ساحل دریای خزر را 872 کیلومتر اعلام کرد و گفت : احداث جاده ساحلی با مشارکت قرارگاه خاتم الاوصیاء به طول 10 کیلومتر در مرحله اول در سواحل رامسر آغاز شده است.

وی مباحث تراکم ترافیکی را یکی از مهم ترین دلایل ساخت این جاده ساحلی عنوان کرد و افزود : این جاده با رعایت مباحث زیست محیطی ساخته می شود و در توسعه صنعت گردشگری نیز بسیار موثر است.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹
رامسر |
تعداد بازدید : ۱,۴۳۹