چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
 
عامل انسانی مهمترین رکن توسعه هر سازمان است
معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران عامل انسانی را مهمترین رکن توسعه هر سازمان عنوان کرد و افزود : سازمانها برای بقای خود ضمن توسعه زیرساختها ناگزیر از توجه به منابع انسانی هستند.

     محمدتقی انزان پور روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی «آشنایی با مفاهیم تعالی منابع انسانی» با اعلام این مطلب افزود: نیروی انسانی کارآمد می تواند بیشترین بهره وری را از امکانات موجود داشته باشد از این رو در واگذاری مشاغل اداری باید به شایستگی ها توجه ویژه ای داشت.

      در این کارگاه آموزشی که با حضور معاونان اداره کل، مسئولان و کارشناسان حوزه منابع انسانی برگزار شد مهندس شورکی مشاور سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه تعالی سازمانی طی سخنانی اظهار داشت : مدل تعالی منابع انسانی یک چارچوب جامع مبتنی بر مجموعه ای از ارزشهای محوری، معیارها و شاخص ها در حوزه منابع انسانی سازمان است که به مدیران کمک می کند تا با ارزیابی مستمر فعالیتها، فرآیندها و نتایج منابع انسانی، نقاط ضعف و قوت را شناسایی و برای بهبود آنها و رسیدن به سازمانی توسعه یافته برنامه ریزی کنند.

     وی با اشاره به اینکه رویکردهای مدیریتی از تولید محوری به انسان محوری تغییر یافته است. خاطرنشان کرد :امروزه منابع انسانی مهمترین و باارزش ترین دارایی و سرمایه هر سازمان است.

   کارگاه آموزشی آشنایی با مفاهیم اولیه تعالی منابع انسانی روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه در اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران بندر نوشهر برگزار گردید.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱
روابط عمومی |
کد خبر : ۱۳,۳۰۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید