پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

اخبار

پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی پیامی فرا رسیدن 17 مردادماه« روز خبرنگار » را به کلیه دست اندرکاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی استان مازندران ، مهندس سیاوش رضوانی در این پیام آورده است: «دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و بر اندیشه جویندگان حقیقت نقش می زند.

     تولید و نشر اطلاعات، چراغ پر فروغی را می ماند که راه بالندگی و پیشرفت را پیش روی انسان های مشتاق می نهد؛در این میان خبرنگاران متعهد به عنوان آئینه تمام نمای حقایق جامعه و برقرار کننده ارتباط دو سویه میان مردم و مسئولان، نقش اساسی در رشد علمی، اجتماعی و اخلاقی جامعه ایفا می کنند .

        آنان به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند و بی گمان سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه، مرهون تلاش شبانه‌روزی آنهاست.
     گرامیداشت «روز خبرنگار» ارج نهادن به آگاهی و دانایی است؛ لذا فرصت را مغتنم شمرده فرارسیدن این روز فرخنده را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور بویژه خبرنگاران پر تلاش استان مازندران تبریک گفته برای کلیه مجاهدان بی ادعای این عرصه، آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق روزافزون دارم».

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۰۲