دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

اخبار

تجلیل از خدمات کارگران شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

تجلیل از خدمات کارگران شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

    به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، در ابتدای این مراسم محمدتقی انزان پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی سخنانی با تبریک روز جهانی کار و کارگر اظهار داشت : همه ما مدیون زحمات شما کارگران عزیز هستیم و تجلیل از خدمات ارزشمند شما کمترین کاری است که ما می توانیم انجام بدهیم .

     وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان«سال حمایت از کالای ایرانی» خاطرنشان کرد:حمایت از تولید و خدمات داخلی، موجب شکوفایی اقتصاد کشور و قدرشناسی از تلاش های ستودنی کارگران سختکوش در بخش های مختلف تولیدی،خدماتی،صنعتی و... است.

     انزان پور با اشاره به لزوم تکریم جایگاه و شأن والای کارگران تصریح کرد : همه ما موظفیم مسایل و مشکلات همکاران عزیز کارگر را پیگیری کنیم و در این راه من و دیگر مسئولان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد .

     در ادامه حمید خزایی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان نوشهر نیز با قدردانی از زحمات کارگران عزیز گفت:کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند و همه ما با خرید کالاهای ایرانی می توانیم قدردان زحمات این عزیزان باشیم .    

    در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،از زحمات 26 نفر از کارگران نمونه شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر قدردانی به عمل آمد .

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۵۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۸۰