دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

اخبار

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران : دریانوردان سفیران فرهنگی ما در کشورهای مختلف هستند

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران : دریانوردان سفیران فرهنگی ما در کشورهای مختلف هستند
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در مراسم تجلیل از دست اندرکاران عرصه دریانوردی استان ، دریانوردان ایرانی را سفیران واقعی کشورمان برای معرفی فرهنگ اصیل ایرانی در کشورهای مختلف برشمرد.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور روز چهارشنبه 14 شهریور ماه در مراسم گرامیداشت روزجهانی دریانوردی که با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی استان، شهرستان، شرکت های بخش خصوصی و فرماندهان یگان انتظامی در سالن اجتماعات بندر نوشهر برگزار شد با اعلام این مطلب افزود : روز جهانی دریانوردی فرصت مناسبی برای قدرشناسی و قدردانی از زحمات طاقت فرسای دریانوردان عزیزی است که در سخت ترین شرایط برای به گردش درآوردن چرخ اقتصادی کشور تلاش می کنند.
     وی با بیان اینکه 80 درصد تجارت جهانی از طریق دریا انجام می شود خاطر نشان کرد کشور عزیزمان به دلیل دارا بدون بیش از 5هزار کیلومتر خط ساحلی در شمال و جنوب ، ظرفیت بالایی برای بهره گیری از مزایای اقتصادی و نظامی این موهبت بزرگ خدادادی برخوردار است.
    انزان پور افزود نهادینه سازی فرهنگ دریانوردی و برجسته سازی جنبه های اقتصادی و امنیتی دریا برای کشوری که از ساحل زیادی برخوردار است ضروری است.
   در ادامه ابوطالب گرایلو معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به قرائت پیام کی تاک لیم دبیر کل سازمان جهانی دریانوردی (IMO) پرداخت.
   در پایان ضمن اهداء لوح سپاس از زحمات تعدادی ازدریانوردان نمونه شاغل دراداره کل و شرکت های بخش خصوصی و دیگر ارگان های دریایی استان، در آستانه روز تکریم بازنشستگان از تعدادی از این عزیزان قدرانی به عمل آمد.

مراسم روز جهانی دریانوردی1

مراسم روز جهانی دریانوردی2
مراسم روز جهانی دریانوردی3

مراسم روز جهانی دریانوردی4

مراسم روز جهانی دریانوردی5

مراسم روز جهانی دریانوردی6

مراسم روز جهانی دریانوردی7


مراسم روز جهانی دریانوردی8

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۶:۳۵
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۷۱