پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

تخریب 2 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان مازندران

تخریب 2 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان مازندران
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تخریب و جمع آوری 2 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان طی یک ماه گذشته خبر داد.
  

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ،محسن مصطفایی با اعلام این مطلب افزود: این اداره کل در راستای انجام وظایف حاکمیتی خود در دریا و صیانت از نوار ساحلی استان مازندران، با همکاری مراجع قضایی و دستگاه های اجرایی ذیربط، نسبت به تخریب 2 سازه غیرمجاز متعلق به اشخاص حقیقی در مناطق ساحلی شهرستان های نوشهر و رامسر اقدام نمود.

وی افزود:با همکاری مراجع قضایی از ابتدای سال جاری تاکنون 10 سازه غیره مجاز در مناطق ساحلی استان مازندران قلع و قمع گردید.

مصطفایی یادآور شد:براساس بند 22 ماده 3 آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال 1348 و ماده واحده مصوب 1387 مجلس شورای اسلامی، ساخت و ساز بدون مجوز یا خارج از مجوز سازمان بنادر و دریانوردی در دریاها و رودخانه های قابل کشتیرانی ممنوع می باشد.

    وی با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل خاطر نشان کرد : به منظور حفاظت از خط ساحلی کشور از آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری ، کلیه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی می بایست از طریق مراجعه به سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور نسبت به ثبت تقاضا برای دریافت مجوزهای تأسیس و بهره برداری از هرگونه سازه احداثی در دریا و رودهای قابل کشتیرانی اقدام نمایند.

 

سواحل

بازدید سواحل1

 
۹ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۱۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۸۰