دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

آغاز عملیات اجرایی ساخت کارخانه چوب خشک کنی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

آغاز عملیات اجرایی ساخت کارخانه چوب خشک کنی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر ، مراسم کلنگ زنی کارخانه چوب خشک کنی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمدتقی انزان پور مدیر کل بنادر ودریانوردی استان مازندران در آغاز این مراسم طی سخنانی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : ایجاد صنایع تبدیلی در مناطق ویژه اقتصادی، علاوه بر ارز آوری چشمگیر برای کشور، موجب رونق بندر و ایجاد اشتغال در منطقه می گردد.

وی میزان اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه را بالغ بر 48 میلیارد ریال برشمرد و افزود : ساخت این کارخانه، ضمن تأمین نیازهای داخلی، کاهش بهره برداری از درختان جنگل های شمال کشور را در پی خواهد داشت .

عبدالصمد صفرنژاد فرماندار شهرستان نوشهر نیز با قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای اجرایی شدن این پروژه مهم عمرانی ابراز امیدواری کرد: با جدیت و پیگیری مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و همکاری مؤثر سرمایه گذار بخش خصوصی، کارخانه چوب خشک کنی در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

بر اساس این گزارش، کارخانه چوب خشک کنی با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی، طی یک سال اجرایی خواهد شد و علاوه بر ایجاد ارزش افزوده، حدود 10 نفر اشتغالزایی مستقیم در پی خواهد داشت.

 

 

کلنگ زنی

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۳۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۳۲