چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

مانور مقابله با آلودگی نفتی در بندر فریدونکنار برگزار شد

مانور مقابله با آلودگی نفتی در بندر فریدونکنار برگزار شد
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از برگزاری مانور مقابله با آلودگی نفتی در بندر فریدونکنار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، ابوطالب گرایلو روز سه شنبه 14 اسفند ماه در حاشیه برگزاری این مانور با اعلام این مطلب افزود : این مانور در راستای تعهدات ایران به عنوان عضو سازمان جهانی دریانوردی که موظف به اجرای ۲۸ کنوانسیون بین المللی الزام آور است برگزار شده است .
وی با اشاره به ضرورت برگزاری مانور مقابله با آلودگی نفتی، افزایش آگاهی و ارتقاء سطح آمادگی پرسنل عضو تیم عملیاتی و ایجاد هماهنگی بین ارگان های دریایی و مراکز امدادی را از مهمترین اهداف این مانور برشمرد .
گرایلو یادآور شد : خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش و جدیت تیم های عملیاتی شرکت کننده ، این مانور توسط بخش خصوصی و با نظارت تیم مقابله با آلودگی بندر نوشهر با موفقیت انجام شد و نقاط ضعف و قوت آن طی نشستی با حضور تیم ارزیاب اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
گفتنی است مانور مقابله با آلودگی نفتی با حضور جمعی از مسئولین محلی توسط تیم مقابله با آلودگی نفتی شرکت راهبران بندر فریدونکنار و با همکاری و مشارکت یگان حفاظت بندر ، دریابانی ، هلال احمر، مالکان شناورهای تفریحی بخش خصوصی و همیار ناجی در محل حوضچه بندر فریدونکنار برگزار شد .

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۲۳
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۶۲