چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات نقاشی و مقاله نویسی با موضوع «بندر نوشهر» برگزار شد

مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات نقاشی و مقاله نویسی با موضوع «بندر نوشهر» برگزار شد
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات نقاشی و مقاله نویسی با موضوع « بندر نوشهر» با حضور مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در این مراسم که روز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان آموزش و پرورش و اولیای دانش آموزان در سالن اجتماعات بندرنوشهر برگزار شد هدف از برگزاری این مسابقات را آشنایی بیش از پیش دانش آموزان با فعالیت های دریایی و بندری و نقش بندر در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر برشمرد.

        وی پیوند بین شهر و بندر را از رویکردهای سازمان بنادر و دریانوردی بر شمرد و خاطر نشان کرد : پروژه هایی در راستای تعامل شهر و بندر در دست اقدام است که مشارکت سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه اجرای طرح های عمرانی شهری از جمله آنهاست.

       انزان پور با بیان اینکه گسترش فرهنگ بندر در سطح مدارس از اولویت های اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران است اظهار داشت : در این مسابقات که با همکاری خوب مسئولان آموزش و پرورش در دو رشته نقاشی ویژه دانش آموزان پایه ابتدایی و مقاله نویسی ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم برگزار شد حدود 679 نفر از دانش آموزان شرکت کردند.

      وی افزود : از مجموع آثار دریافت شده 56 اثر در بخش نقاشی و 7 اثر در بخش مقاله نویسی به عنوان اثر در خور تقدیر برگزیده شد.

      بر اساس این گزارش، صفی ا.. درویش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نوشهر نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت : این اقدام ارزشمند فرصت خوبی برای آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با فعالیت های بندر ایجاد کرد.

       وی افزود : همه باید تلاش کنیم تا آموزش و پرورشی پویا و با نشاط داشته باشیم چرا که تنها راه رهایی از معضلات جامعه توجه جدی به آموزش و پرورش است.

     در پایان با اهداء جوایزی به رسم یادبود از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از دانش آموزان برتر این مسابقات تجلیل شد.

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸۵