چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

اخبار

مدیر کل بنادر مازندران خواستار تلاش هرچه بیشتر همکاران برای رونق فعالیت های بندر نوشهر شد

مدیر کل بنادر مازندران خواستار تلاش هرچه بیشتر همکاران برای رونق فعالیت های بندر نوشهر شد
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر لزوم مشارکت یکایک همکاران برای رونق بیش از پیش فعالیت های دریایی و بندری در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور روز سه شنبه در نشست صمیمانه با همکاران با تشریح عملکرد اداره کل گفت:نهایی شدن پروژه راه دسترسی مهمترین دستاورد اداره کل در سال جاری بود که خوشبختانه با تلاش و پیگیری مجموعه اداره کل محقق شد.

وی افزایش سایت کانتینر یخچالی،تعمیراتpm اسکله های بندر نوشهر،اجرایی شدن پروژه های مخازن نگهداری روغن خوراکی و کارخانه چوب خشک کنی،تعویض دیزل ژنراتورها ،شناسایی و ساماندهی ایستگاه های گردشگری ساحلی استان(حدفاصل رامسر تا فرح آباد ساری) فراهم نمودن مقدمات ساخت نیروگاه 25 مگاواتی برق و... را از مهمترین اقدامات سال جاری در راستای توسعه بندر نوشهر برشمرد و خاطرنشان کرد پیگیری مستمر و جدی همکاران در بخش های مختلف، نویدبخش اتفاقات خوبی برای بندر خواهد بود.

انزان پور یادآور شد: در حال حاضر احداث پایانه اختصاصی محصولات کشاورزی در بندر نوشهر در دستور کار قرار دارد که در صورت اجرایی شدن، ظرفیت تخلیه و بارگیری بندر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

در ادامه همکاران در فضایی صمیمانه، در خصوص مسائل و مشکلات و چالش های فرا روی بندر نوشهر و راهکارهای توسعه این بندر به بحث و تبادل نظر پرداختند و مدیرکل و معاونان نیز توضیحات لازم را ارائه دادند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱۰۷