جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
 

اخبار

مدیرکل بنادر مازندران: سال 98 سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر است

مدیرکل بنادر مازندران: سال 98 سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر است
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، سال 98 را سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر برشمرد .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، در ابتدای این مراسم که روز یکشنبه 25 فروردین ماه در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول حوزه فرهنگی اداره کل طی سخنانی با بهره گیری از روایات معصومین(ع)،صبر و تحمل در برابر سختی ها و مشکلات،شکرگزاری به درگاه الهی در هنگام راحتی و همچنین در هنگام وقوع بلایای طبیعی،قانع بودن و... را از ویژگی های بارز انسان های مؤمن برشمرد.

    در ادامه محمدتقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه و بزرگداشت مقام جانباز اظهار داشت : این مراسم برای یادآوری و قدرشناسی از زحمات و رشادت های شما جانبازان عزیز برگزار شده است و اگر پایمردی و فداکاری شما نبود امروز شاهد اقتدار کشور عزیزمان در عرصه های بین الملل نبودیم.

    وی با قدردانی از زحمات ایثارگران عزیز در بخش های مختلف بندر خاطرنشان کرد: برای حرکت رو به جلو همه باید تلاش کنیم؛ لذا پیشگامی  ایثارگران عزیز در رونق فعالیت های دریایی و بندری می تواند زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد ملی و منطقه ای را فراهم نماید.

    انزان پور با بیان اینکه ایجاد رونق اقتصادی مهمترین هدف مسئولان و کارکنان اداره کل است تصریح کرد:  ریل گذاری اسکله جنوبی،احداث سایت کانتینر یخچالی،ساخت نیروگاه برق،احداث فاز دوم مخازن روغن خوراکی،توسعه گردشگری دریایی و احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی از مهمترین پروژه های عمرانی سال جاری است که امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه ها علاوه بر رونق فعالیت های بندری شاهد ایجاد اشتغال پایدار در منطقه باشیم.

   در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، از مقام 49 جانباز و ۵ فرزند شهید شاغل در اداره کل قدردانی به عمل آمد.

 

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۵۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۳۵