پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
 
رشد 69 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در اداره کل بنادر ودریانوردی مازندران طی شش ماهه نخست سال جاری
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: عملکرد اداره کل از ابتدای سال جاری تاکنون در بخش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار در مجموع 69 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب افزود : عملکرد اداره کل در بخش تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر از رشد 62 درصدی برخوردار بوده است .

وی خاطرنشان کرد: همچنین عملکرد بندر فریدونکنار در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 110 درصد رشد داشته است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردارند تصریح کرد:تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی،موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم نمایند .

گفتنی است آهن آلات،غلات،کاغذ و چوب از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی شامل میوه و کنسانتره میوه،خواربار و خشکبار و مصالح ساختمانی از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۷,۹۷۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید