پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت
محمد تقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پیامی هفته نیروی انتظامی را به همه کارکنان زحمت کش ناجا ،به ویژه همکاران شجاع و ایثارگر در یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، در متن پیام محمد تقی انزان پور آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم

    نیروی انتظامی نهادی برآمده از مردم و برای مردم است و نقش مهمی در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی ایفا می کند. از این رو جایگاه و نقش نیروی انتظامی در حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز، در کنار سایر نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نمی باشد. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز نیروی انتظامی، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه کارکنان زحمت کش ناجا، *به ویژه به همکاران شجاع و ایثارگر مان در یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران* تبریک عرض نموده و از خدمات بی دریغ و دلسوزانه آنها قدردانی می نمایم.  امید آن دارم که خدمتگزاران عرصه نظم و امنیت ،در ادامه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران کما فی السابق در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) همواره پر صلابت ،مصمم و موفق باشند.

۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۱۶۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید