چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
 
استاندار مازندران در نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان  : همه باید برای آزادسازی سواحل استان کمک کنند
استاندار و رئیس کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان مازندران در دهمین نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان بر ضرورت مشارکت جدی همه دستگاه ها در بخش آزادسازی سواحل استان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، احمد حسین زادگان در این نشست که صبح امروز یکشنبه در استانداری برگزار شد ضمن تأکید بر لزوم برگزاری منظم نشست های سه ماهه کمیته ساماندهی سواحل و لزوم نتیجه گیری از اینگونه جلسات، تأکید کرد: در بخش تامین ماشین آلات و ادوات اجرای احکام برای آزادسازی سواحل باید از امکانات همه ارگان های استان ، همانند ورود امکانات در هنگام وقوع بحران ها، استفاده نمود. وی افزود: تهیه نقشه کاداستر اراضی نوار ساحلی استان توسط مشاور ذیصلاح ،با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان جنگلها و مراتع کشور در دست اقدام بوده که ان شاءا... طی دو ماه آتی نهایی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، محمدتقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، در آغاز این نشست گزارشی از اقدامات اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران به عنوان دبیر کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان، ارائه کرد.

در ادامه مهندس توفیقی مدیرکل دفتر ممیزی و حدنگاری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی سخنانی به تشریح اقدامات انجام شده درخصوص اجرای قانون حدنگاری و بررسی اقدامات به عمل آمده از سوی مشاور در سازمان جنگل ها و اعلام تأیید بخش عمده گزارش ارائه شده توسط مشاور پرداخت.

گفتنی است دهمین نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان مازندران به ریاست استاندار و دبیری مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران و با حضور مدیر کل سواحل وبنادر سازمان بنادر و دریانوردی و مدیرکل دفتر ممیزی و حدنگاری سازمان جنگل ها، و سایر نمایندگان عضو کمیته مذکور با هدف بررسی اقدامات انجام شده از سوی اعضای کمیته روز یکشنبه 3 آذرماه در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

 

ساماندهی سواحل

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۲۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۶۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید