جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
 
بندرنوشهر قهرمان سیزدهمین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانان بنادر کشور شد
بندرنوشهر به مقام قهرمانی سیزدهمین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانان بنادر کشور(جام آتش نشانان) دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی استان مازندران، در این دوره از مسابقات که طی روز های 5 تا 7 آذرماه و به میزبانی  اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در بندر نوشهر برگزار شد در مجموع تیمی، بنادر نوشهر، خرمشهرو بوشهر مقام های نخست تا سوم را از آن خود کردند و جام اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر لنگه اهداء شد.

در بخش انفرادی نیز حسین الکایی از بندر نوشهر ، سجاد آشوری از بندر شهید باهنر و یاسین محمدی از بندر بوشهر به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند ؛ وهمچنین یاسین محمدی به عنوان فنی ترین آتش نشان این دوره از مسابقات برگزیده شد

در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که عصر پنج شنبه 7 آذرماه در سالن اجتماعات بندر نوشهر برگزار شد سعید کیاکجوری معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی سخنانی ایجاد شادابی و نشاط و افزایش همدلی در بین همکاران را مهمترین هدف و فلسفه برگزاری مسابقات ورزشی در سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد.

در ادامه چنگیز جوادپور مدیرکل مدیریت بحران،پدافند غیرعامل و HSE سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به وظایف آتش نشانان بنادر کشور بر لزوم توجه به امر آموزش آتش نشانان بویژه در بخش دریایی و رفع مشکلات همکاران آتش نشان تاکید کرد.

فرهاد غران مسئول کمیته فنی سیزدهمین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانان بنادر کشور(جام آتش نشانان) نیز گزارشی از روند برگزاری این دوره از مسابقات ارائه کرد.

در پایان با اهداء جام از تیم ها و نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانان بنادر کشور(جام آتش نشانان) قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است سیزدهمین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانان بنادر کشور(جام آتش نشانان) با حضور 11 تیم و 88 آتش نشان از بنادر سراسر کشور شامل لنگه،انزلی،نوشهر،امیرآباد،خرمشهر،شهید رجایی،امام خمینی(ره)،چابهار،شهید باهنر،آبادان و بوشهر 5 تا 7 آذرماه به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد.

۷ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۱۱
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۶۶۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید