جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
 
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت هفته حمل و نقل
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن ۲۶ آذرماه «روز حمل و نقل»را به کلیه تلاشگران و دست اندرکاران عرصه حمل و نقل تبریک گفت.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور در این پیام آورده است: « امروزه صنعت بزرگ حمل و نقل زمینه ساز توسعه همه جانبه کشورها به شمار می رود و به واسطه همین نقش حیاتی آن موجب شده که کارشناسان اقتصادی از بخش حمل و نقل به عنوان نیروی محرکه توسعه یاد ‌کنند.

      بدون شک رسیدن به جایگاه واقعی و تاثیر گذار این صنعت و بسترسازی برای حضور پررنگتر ایران اسلامی در عرصه تجارت جهانی مستلزم فراهم نمودن زیرساخت های مورد نیاز و بهره گیری از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های نوین بویژه در حوزه حمل و نقل دریایی است و بنادر تجاری واقع در سواحل شمال و جنوب کشور به عنوان دروازه های طلایی اقتصادی نقش بی بدیلی در شکوفایی اقتصادی میهن عزیزمان ایفا می نمایند.

    روز۲۶ آذرماه که به عنوان روز حمل و نقل نامیده شده است، این فرصت را فراهم می‌آورد تا صنعت حمل و نقل کشور و مسایل مرتبط با آن، در کانون بحث و گفتگوی کارشناسان و صاحب نظران قرار گیرد و ضمن تشریح نقاط ضعف و قوت و چالش های پیش رو، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های واقعی آن بازبینی شود.

      فرا رسیدن روز حمل و نقل را به تمامی دست اندر کاران صنعت حمل و نقل کشور، به ویژه آنان که در جهت شکوفایی ایرانِ اسلامی مسیرهای طولانی دریایی، جاده‌ای، ریلی و هوایی را با پشتکاری شگفت انگیز طی می‌کنند صمیمانه تبریک عرض نموده توفیقات روزافزون همگان را ازدرگاه ایزد منان آرزومندم.»

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۸۴۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید