چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
 
موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت پلاژ تفریحی در سواحل استان مازندران
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت اولیه سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی ساخت پلاژ بانوان و آقایان در نوار ساحلی شهرستان چالوس خبر داد.

       به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب افزود: بر اساس پرونده ارسالی از طریق سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور درخصوص درخواست شرکت عمران مسکن شمال مبنی بر صدور موافقت اولیه جهت احداث پلاژ بانوان و آقایان ، کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی پس از بررسی ، موافقت اولیه خود را صرفأ با جانمایی طرح مذکور با مختصات تعیین شده اعلام کرد .

        وی افزود: بر اساس اعلام کمیته صدور مجوز سازه های دریایی، این موافقت فاقد اعتبار جهت هرگونه عملیات اجرایی برای طرح مزبور بوده و در صورت مشاهده عملیات اجرایی ، اقدامات قضایی از سوی این سازمان انجام خواهد شد .

         انزان پور یادآور شد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی امور سواحل این اداره کل، تاکنون برای 29 سازه دریایی مجوز شامل (موافقت اولیه، ساخت و بهره برداری) با کاربری تفریحی و شیلاتی توسط کمیته صدور مجوز سازه های دریایی صادر شده است.

          مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل خاطر نشان کرد : به منظور حفاظت از خط ساحلی کشور از آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری ، همه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی بایستی کلیه اسناد و مدارک لازم را در سامانه sm.pmo.ir بارگذاری تا جهت طرح در کمیته صدور مجوز سازه های دریایی برای اخذ موافقت اولیه مورد بررسی قرار گیرد و پس از دریافـت موافقت اولیه لازم است متقاضیان (حقیقی و حقوقی) نسبت به بارگذاری مدارک در سامانه مذکور جهت اخذ  مجوز ساخت و بهره برداری  اقدام نمایند.

۴ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۱۴
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۸,۹۵۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید