چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
 
با حضور معاون امور بندری سازمان بنادر مطرح شد: رشد۴۴ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر طی ۹ماهه سال جاری / لزوم رفع مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی فعال در بندر نوشهر / تطویل موج شکن غربی و حل م
عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت رفع مشکلات سرمایه‌گذارن بخش خصوصی فعال در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ،فرهاد منتصر کوهساری به همراه جمعی از مدیران ستادی صبح پنجشنبه ۱۹ دی ماه ضمن بازدید از طرح‌های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر،طی نشستی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر ضرورت تکمیل پروژه های سرمایه گذاری در دست اقدام تاکید کرد.
محمد تقی انزان پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در این نشست با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی در دست اقدام و عملکرد بنادر تابعه اداره کل در زمینه تخلیه و بارگیری خواستار مساعدت بیش از پیش مسئولان ارشد سازمان بنادر و دریانوردی در راستای بهره گیری بهینه از ظرفیت های بنادر استان در بخش صادرات و واردات شد.
وی با اشاره به رشد عملکرد بنادر تابعه اداره کل در زمینه تخلیه و بارگیری کالا خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش همکاران تخلیه و بارگیری کالا طی ۹ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی در بندر نوشهر از رشد۴۴ درصدی و در بندر فریدونکنار از رشد ۱۵۴ درصدی برخوردار بوده است.
انزان پور با تشریح چالش های فراروی توسعه بندر نوشهر خواستار مساعدت لازم برای حل مشکل لایروبی حوضچه و کانال دسترسی بندر نوشهر از طریق تطویل موج شکن غربی و استحصال اراضی شد.
وی  همچنین با ارائه گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری دریایی خاطر نشان کرد: با توجه به علاقه مندی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در زمینه  ایجاد مارینا و ساخت اسکله اختصاصی مسافری ، در صورت  حمایت سازمان فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری در بندر نوشهر فراهم شده است.
گفتنی است که با موافقت معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی  مقرر گردید ضمن بررسی دقیق تر طرح ها ، ارایه تسهیلات لازم جهت تشویق و تسریع در اجرای آن صورت پذیرد.
۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۷:۱۴
کد خبر : ۴۹,۱۱۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید