چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
 
مدیر کل بنادر مازندران مطرح کرد: رشد 44 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر نوشهر و رشد 154 درصدی در بندر فریدونکنار طی ۹ ماهه سال جاری
تخلیه و بارگیری انواع کالا طی ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی، در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر از رشد 44 درصدی و در بندر فریدونکنار از رشد 154 درصدی برخوردار بوده است .

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان این مطلب گفت: در بخش ورود کشتی به بنادر نوشهر و فریدونکنار نیز عملکرد اداره کل در این مدت در مجموع از رشد50 درصدی برخوردار بوده است.

      وی با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردارند تصریح کرد:تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی،موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم نمایند .

     گفتنی است غلات،کاغذ و چوب از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی شامل میوه و کنسانتره میوه،خواربار و خشکبار و مصالح ساختمانی از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر  نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴
کد خبر : ۴۹,۱۱۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید