شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
 
مدیر کل بنادر مازندران مطرح کرد: ثبت رکورد خروج 300 کامیون از بندر نوشهر طی یک روز/رشد 50 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت : با تلاش همکاران این اداره کل و همکاری مناسب دستگاه های اجرایی همکار ، همچون گمرک ، دامپزشکی ، قرنطینه و استاندارد ، تعداد 300 دستگاه کامیون در روز سه شنبه 8 بهمن ماه در بندر نوشهر بارگیری و خارج شد و رکوردی تازه با در نظر گرفتن عملیات دوره پنج ساله اخیر، به ثبت رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی ها و تمهیدات اندیشیده شده از سوی مجموعه اداره کل و همکاری خوب دستگاه های دست اندر کار در بخش صادرات و واردات، تخلیه و بارگیری انواع کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه قبلی، به رشد 50 درصدی رسیده است .

   وی افزود:همچنین عملکرد اداره کل در زمینه تخلیه و بارگیری کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مجموع حدود 60 درصد  رشد داشته است و امیدواریم این روند رو به رشد تداوم داشته باشد.

   گفتنی است غلات،کاغذ و چوب از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی شامل میوه و کنسانتره میوه،خواربار و خشکبار و مصالح ساختمانی از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر  نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۱۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۲۹۷
کلیدواژه ها: مدیر کل بنادر مازندران مطرح کرد: ثبت رکورد خروج 300 کامیون از بندر نوشهر طی یک روز/رشد 50 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید