شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
 
نواخته شدن بوق کشتی ها  و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه ویژه اقتصادی  بندر نوشهر ، همزمان با لحظه ورود حضرت امام(ره)به میهن اسلامی
همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ،رأس ساعت ۳۳/۹صبح امروز شنبه ، بوق کشتی ها و شناورهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به صدا در آمد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران، علاوه بر نواخته شدن بوق شناورها، با حضور مدیرکل،اعضای شورای اداری و جمعی از همکاران، پرچم مقدس جمهوری اسلامی بر افراشته شد و سپس مراسم رژه خودروهای آتش نشانی و یگان حفاظت در محوطه بندر نوشهر برگزار شد.

     بر اساس این گزارش،محمد تقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در این مراسم طی سخنانی با تبریک سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی،پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری پیر جماران را بر پایه خدامحوری و وحدت و یکپارچگی همه مردم و با هدف جلوگیری از تسلط بیگانگان بر این مرز و بوم برشمرد.

 

 

12bahman


12bahman
12bahman
12bahman

 

 


۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۹,۳۱۷
کلیدواژه ها: نواخته شدن بوق کشتی ها و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ، همزمان با لحظه ورود حضرت امام(ره)به میهن اسلامی

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید