پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
 
رشد 23 برابری صادرات کالا از بندر نوشهر در سال جاری
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ، از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه قبلی بیش از 2000 درصد افزایش یافته است.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور روز شنبه 20 اردیبهشت ماه در حاشیه بارگیری محموله صادراتی در بندر نوشهر با بیان این مطلب افزود : این محموله به وزن هزار و هفتصد و شش تن شامل کنسانتره سیب و رب گوجه فرنگی است که به مقصد آستراخان روسیه صادر خواهد شد.

     وی افزود:سعی و تلاش مجموعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر این است که با فراهم نمودن بستر مناسب برای فعالیت تجار و صاحبان کالا و همچنین تأمين تجهیزات مورد نیاز برای تخلیه و بارگیری انواع کالا  روند تخلیه و بارگیری در منطقه سرعت بگیرد و این امر برای سرمایه گذاران جذابیت ایجاد کند.

     انزان پور با بیان اینکه از آغاز سال جاری تاکنون بیش از 4 هزار و 727 تن  کالا از بندر نوشهر صادر شده اظهار داشت: محصولات کشاورزی شامل کنسانتره و پوره سیب، رب گوجه فرنگی و خرما  از عمده ترین کالاهای صادراتی از بندر نوشهر به مقصد کشورهای حاشیه دریای خزر است.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۴۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۰,۲۰۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید