پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
 
تجلیل مدیر کل بنادر مازندران از زحمات همکاران روابط عمومی به مناسبت روز ملی ارتباطات
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی مراسمی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، از زحمات همکاران روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران ،محمد تقی انزان پور در این مراسم که روز دوشنبه در فضایی صمیمانه برگزار شد ، نقش کارکنان روابط عمومی در انتشار بموقع و مطلوب اخبار و رویدادهای بنادر تابعه اداره کلبرای آگاهی بخشی مردم و ایجاد انگیزه در بین سایر همکاران برای پویایی و رونق فعالیت های دریایی و بندری را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد.

وی با اشاره به ضرورت حساسیت هرچه بیشتر همکاران روابط عمومی نسبت به فضای مجازی خاطرنشان کرد : ارتباط مستمر با رسانه های گروهی و بررسی روزانه اخبار و اطلاعات مرتبط با بندر و درصورت لزوم پاسخگویی مناسب درباره مطالب مندرج در رسانه ها،می تواند زمینه ساز آگاهی بیش از پیش افکار عمومی در خصوص عملکرد و دستاوردهای اداره کل در حوزه های مختلف باشد.

انزان پور با تأکید بر لزوم اطلاع رسانی بموقع در خصوص وضعیت پروژه های عمرانی در دست اقدام یاد آور شد : خوشبختانه طی دو سال گذشته با تلاش مجموعه اداره کل و حمایت مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی پروژه های خوبی در بنادر نوشهر و فریدونکنار اجرایی شده است که با بهره برداری از این پروژه ها شاهد تحولات چشمگیری در این بنادر خواهیم بود.

    مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پایان با اهداء لوح سپاس، از زحمات همکاران روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی و تبیین دستاوردهای بنادر تابعه اداره کل قدردانی کرد.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۰,۲۸۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید