یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
 
معاون مهندسی سازمان بنادر تأکید کرد: لزوم رفع مشکل رسوبگذاری بندر نوشهر/ اجرای دقیق سامانه جامع مدیریت پروژه در راستای نظارت بهینه بر طر ح های زیربنایی و تجهیزاتی
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی بر لزوم رفع مشکل رسوبگذاری در حوضچه و کانال دسترسی بندر نوشهر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد رضا اله یار روز چهارشنبه 21 خرداد ماه در نشست بررسی مشکلات و چالش های حوزه فنی و مهندسی بندر نوشهر با اعلام این مطلب افزود : خوشبختانه با زیر ساخت های مناسبی که در سال های گذشته ایجاد شده شاهد عملکرد مطلوب بندر نوشهر در بخش تخلیه و بارگیری کالا هستیم.

     وی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی یک سازمان بین المللی است افزود : به همین خاطر حوزه معاونت مهندسی و توسعه امور زیر بنایی تلاش می کند در بخش پروژه ها از الگوهای بین المللی بهره گیری نماید و امیدواریم با تکمیل فرایندهای کاری در مدیریت پروژه ها شاهد کارایی و اثربخشی آن در راستای اهداف سازمانی باشیم.

     اله یار همچنین خواستار اجرای دقیق سامانه جامع مدیریت پروژه در راستای نظارت بهینه بر  طرح های زیربنایی و تجهیزاتی در بنادر سراسر کشور شد.

     براساس این گزارش ، محمد تقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با ارائه گزارشی از پروژه ها و طرح های زیربنایی در دست اقدام ، مشکل انباشت رسوب در بندر نوشهر به دلیل وجود دو رودخانه در ضلع جنوب شرقی را مهمترین چالش فراروی این بندر بر شمرد و خواستار مساعدت مسئولان ارشد سازمان برای اجرای سامانه رسوبگیر شد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۹
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۰,۵۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید