یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
 
به مناسبت «روز جهانی دریانورد» صورت گرفت: تجلیل از دریانوردان به عنوان کارکنان کلیدی صنعت حمل و نقل دریایی/ تبریک «روز جهانی دریانورد»به خدمه کشتی ها و شناورهای مستقر در بنادر نوشهر و فریدونکنار
در راستای گرامیداشت پنجم تیرماه« روز جهانی دریانورد» طی مراسمی از زحمات دریانوردان شاغل در بنادر نوشهر و فریدونکنار به عنوان کارکنان کلیدی صنعت حمل و نقل دریایی قدردانی به عمل آمد.
        به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، در این مراسم که روز چهارشنبه و در راستای پاسداشت خدمات دریانوردان در پایداری صنعت حمل و نقل دریایی در شرایط همه گیری ویروس کرونا برگزار شد، هیأتی از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اهداء لوح سپاس، از زحمات و تلاش های بی وقفه دریانوردان شاغل در بنادر نوشهر و فریدونکنار به عنوان کارکنان کلیدی صنعت حمل و نقل دریایی قدردانی کرد.
      همچنین جمعی از مسئولان اداره کل با حضور در کشتی های تجاری و شناورهای خدماتی مستقر در حوضچه بنادر نوشهر و فریدونکنار، ضمن تقدیم سبد گل و شیرینی، فرارسیدن «روز جهانی دریانورد»را به کاپیتان و خدمه کشتی ها و شناورها تبریک گفتند.
     کاپیتان و خدمه کشتی ها و شناورها نیز مراتب سپاس و قدردانی خود را از این اقدام مسئولان و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ابراز داشتند.
۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۰,۶۹۰
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید