پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
 
قدردانی سرمایه گذاران بخش خصوصی از همکاری مطلوب اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران
مدیرعامل شرکت «بامیان چوب وطن» از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، از حمایت‌های همه جانبه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران و دیگر مسئولان اداره کل، برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر قدردانی کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، سهراب موسوی با اعلام این مطلب افزود:: مجموعه اداره کل با نگاه ویژه به جذب سرمایه‌گذاران و جاذبه رفتاری که در ارتباط با ما داشتند منجر شد تا ما امروز با صنعت نوین و روز دنیا در خدمت  هموطنان و همشهریان مازندرانی و نوشهری باشیم.

    وی تأکید کرد:  یکی از مشوق‌های اصلی برای سرمایه‌گذاران و حضور  آنان در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و رونق اقتصادی و کمک به جهش تولید  ،نگاه مثبت و درک درست سرمایه‌گذاران با توجه به فاکتورهای قابل تغییر مرتبط با سرمایه‌گذاری بوده است.

    موسوی با بیان اینکه واقعاً این یک علم منحصر بفردی در صنعت چوب است، افزود: در بسیاری از مناطق ایران خانه‌های چوبی در حال ساخته شدن است ولی آن اصول، قواعد و علم روز و نهایی به طور 100 درصد رعایت نمی‌شود.

    مدیرعامل شرکت «بامیان چوب وطن» با اشاره به اینکه مردم عزیز و مسؤولان هر سؤال و مشورتی درباره ساخت خانه‌های چوبی با مِتُد و علم روز دنیا داشته باشند در خدمت همه هستیم، ابراز کرد:  همه باید کمک کنیم این صنعت و علم در کشورمان جا بیفتد و مردم ما زندگی خوب و متنوعی را تجربه کنند.
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۱,۵۹۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید