شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
 
"تخریب ۸ سازه غیر مجاز ساحلی در استان مازندران\ آزاد سازی ۱۳ هزار متر مربع از اراضی ساحلی"
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از تخریب ۸ سازه غیر مجاز ساحلی در استان با همکاری مراجع قضایی خبر داد
         به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی (بند ۲۲ ماده ۳ آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی و ماده واحده قانون الحاق یک تبصره به بند مذکور) ، حکم اجرای تخریب هشت سازه غیرمجاز دریایی در نوار ساحلی شهرستان نوشهر از سوی دادستان محترم شهرستان صادر شد.
       وی ادامه داد: بر اساس قوانین مورد اشاره، احداث هرگونه تأسیسات در دریا و رودخانه های قابل کشتیرانی و حتی بهره برداری از این گونه سازه ها بدون اخذ مجوز از سازمان بنادر و دریانوردی ممنوع است. 
       مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر ضرورت برخورد قاطع با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در دریا و حریم ۶۰ متری آن تأکید کرد و گفت: احکام تخریب این سازه های غیرمجاز دریایی پس از تشکیل پرونده قضایی صادر و نهایتاً با دستور دادستان محترم شهرستان نوشهر از هفته گذشته آغاز گردید. 
    وی اظهار داشت: با اجرای این احکام در نوار ساحلی روستاهای مزگا، لتینگان، چلک، ملکار و علوی کلا، ۱۳ هزار متر مربع از بستر دریا در بخش مرکزی نوشهر آزاد و به انفال بازگردانده خواهد شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۵۱
ارتباطات و اطلاع‌رسانی |
کد خبر : ۵۲,۱۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید