شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
 
فرماندار نوشهر : "باید برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن کرد"
فرماندار نوشهر با اشاره به سیاست دولت برای ایجاد اشتغال و درآمد گفت: با توجه به شرایط سخت کنونی وظیفه داریم تا برای سرمایه‌گذاران داخلی فرش قرمز پهن کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، سعید یزدانی روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه در مراسم کلنگ‌زنی و انعقاد قرارداد منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر با بخش خصوصی جهت ساخت کارخانه  فرآوری و بسته‌بندی قهوه اظهار کرد: رویکرد ما این‌است که مدل کار در بنادر باید به‌روز شود و متناسب با نیاز روز تغییر کند.
وی با بیان اینکه امروز مدل بنادر ما رقابتی شده است، افزود: در این برهه از زمان نگاه انبارداری و نگهداری کالا در بنادر برداشته شده است.
فرماندار نوشهر با بیان اینکه شرکت فرآوری و بسته‌بندی قهوه به عنوان دومین شرکتی‌است که در دوره مدیریتی اش در منطقه ویژه بندر نوشهر در حال راه‌اندازی است، گفت: اینها یعنی اینکه رویکرد بندر نوشهر به‌سمت احداث شرکت‌های جدید است.
وی تصریح کرد: اینکه تجارت جدیدی در بندر نوشهر ایجاد می‌شود نشان از این دارد که پویایی بندر تضمین شده و با ایجاد فرصت‌های شغلی و درآمدزایی می‌توان جان تازه‌ای به بندر داد.
یزدانی در پایان با اعلام اینکه در شرایط سخت کنونی باید از سرمایه‌گذاران حمایت شود و زیر پایشان فرش قرمز پهن کرد، گفت: در این راستا باید تمام تسهیلات و اقدامات را برای سهولت در رسیدن به اهداف اقتصادی در حد توان فراهم کرد.
۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹
ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۲,۲۱۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید