شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
رشد 154 درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در سال جاری
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 154 درصدی بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر از آغاز سال جاری تاکنون، نسبت به مدت مشابه قبلی خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب افزود: همچنین عملکرد بندر فریدونکنار در این مدت در بخش بارگیری کالا از رشد 209 درصدی و در مجموع تخلیه و بارگیری، از رشد 6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.
     انزان پور با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردارند تصریح کرد:تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بنادر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی،موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم نمایند .
     گفتنی است غلات،چوب و تخته،کاغذ و مقوا،روغن خوراکی و مواد نفتی از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی ،مواد غذایی،مواد شیمیایی و کانتینر از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.

۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۵۲,۷۸۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید