پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 
رشد 80 درصدی صادرات کالا  از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در سال 99 /  رشد 48 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار در سال جاری
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 80 درصدی بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در سال 1399، نسبت به مدت مشابه قبلی خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب افزود: همچنین عملکرد بندر فریدونکنار در این مدت در بخش بارگیری کالا از رشد 301 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.
      وی همچنین از رشد 61 درصدی صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در دو هفته نخست سال جاری خبر داد و گفت: خوشبختانه عملکرد اداره کل در این مدت در بخش تخلیه و بارگیری انواع کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار 48 درصد رشد داشته است.
     گفتنی است غلات،چوب و تخته،کاغذ و مقوا،روغن خوراکی(خام) ، مواد نفتی و مواد شیمیایی از عمده ترین کالاهای وارداتی و محصولات کشاورزی ،مواد غذایی،مواد شیمیایی ، کانتینر و مواد معدنی از مهمترین کالاهای صادراتی از بنادر نوشهر و فریدونکنار به شمار می روند.

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵
کد خبر : ۵۳,۷۸۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید