شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
نماینده نوشهر در مجلس:توسعه بندر نوشهر نیازمند همدلی و هماهنگی همه مسئولان است
نماینده مردم شریف شهرستان های نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همدلی و هماهنگی همه مسئولان برای توسعه همه جانبه بندر نوشهر تأکید کرد.

       به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، دکتر محمدعلی محسنی بندپی روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از طرح های توسعه منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در نشستی با مسئولان اداره کل با اعلام این مطلب افزود: بندر با سابقه نوشهر به عنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی غرب استان، از ظرفیت های خوبی برای توسعه منطقه برخوردار است.
      وی اشتغال را مهمترین دغدغه جوانان تحصیلکرده منطقه برشمرد و افزود: توسعه همه جانبه بندر نوشهر و رفع چالش های فراروی آن، فرصت های مناسبی برای اشتغال زایی و به کارگیری جوانان توانمند منطقه ایجاد خواهد کرد.
      بر اساس این گزارش، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در این نشست، گزارشی از میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های زیربنایی در دست اقدام و پیگیری های انجام شده در زمینه طرح های مطالعاتی در بنادر تابعه اداره کل ارایه و خواستار همکاری بیش از پیش مسئولان ذیربط برای بهره گیری از توانمندی های منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برای توسعه صادرات و واردات شد.
      محمد تقی انزان پور از پیشرفت 45 درصدی پروژه ساخت راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی به عنوان مهمترین پروژه در دست اقدام اداره کل خبر داد و گفت: در مسیر 2 کیلومتری راه دسترسی، در مجموع چهار پل ساخته خواهد شد که بزرگترین آن به طول 410 متر خواهد بود.

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴
کد خبر : ۵۳,۹۴۳
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید