پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن11 اردیبهشت ماه« روز جهانی کار و کارگر» را به همه کارگران عزیز،بویژه همکاران پرتلاش و سخت کوش شاغل در بنادر استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور با تجلیل از جایگاه والای کارگر گفت:  فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ماه یادآور زحمات شبانه روزی کارگران عزیز است که با وجود پیشرفت ها و گسترش روزافزون فن آوری ها در بخش های گوناگون، همه ما چرخش امور جاری و زندگی روزمره خود را، مرهون دستان پر توان این عزیزان هستیم.

     وی افزود: پاسداشت این روز در کشور عزیزمان، برخاسته از مبانی اعتقادی و ارزش های ملی است و ریشه در توصیه های دینی دارد؛ همانگونه که امام علی(ع) درباره اهمیت کار و تلاش برای کسب روزی حلال می فرماید: «درهای رزق بسته است؛ آنها را با حرکت و فعالیت بگشایید زیرا کار باعث برکت است».

   انزان پور خاطرنشان کرد:بی گمان تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان«تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین» نام گذاری شده است در گرو  تلاش ها و زحمات همه آحاد ملت بویژه کارگران عزیز است.

     مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پایان با  گرامی داشت« روز جهانی کار و کارگر» ،فرارسیدن این روز و تقارن آن با موسم بهار قرآن را به همکاران گرامی و خانواده های محترم آنان صمیمانه تبریک گفت و تندرستی و سربلندی همگان  را در راستای شکوفایی روزافزون میهن عزیزمان از درگاه خداوند بزرگ خواستار شد.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۱۶
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۷,۸۹۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید