سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
 
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به‌مناسبت روز معلم
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن روز معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان و همه دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،محمد تقی انزان پور با گرامیداشت مقام والای معلم گفت : معلمان نقش کلیدی در تربیت و آگاه سازی دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه بر عهده دارند.

     وی افزود : به راستی معلّم به عنوان زیباترین اسطوره و پاک ترین تندیس تزکیه، در راه انبیای الهی قدم نهاده و میراثی گرانبها از جنس «پیامبران» و قافله سالاری از نسل «خرد ورزان »بر جای گذاشته است.

    انزان پور خاطرنشان کرد: هفته نکوداشت مقام و منزلت معلّم، فرصت مغتنم و ارزشمندی برای پاسداشت این زیبایی و پاکی و تجلیل از زحمات و خدمات ارزنده فرهنگیان به عنوان قشر فرهیخته و تأثیرگذار جامعه است .  

     مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پایان با گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری ، روز معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان به ویژه خانواده فرهنگیان همکاران پرتلاش بنادر استان مازندران صمیمانه تبریک گفت و از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون آنان را به عنوان هدایت گران راستین جامعه خواستار شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۹:۲۳
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۷,۹۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید