دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
 
ضرورت تکمیل پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی/لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی برای آزادسازی مسیر احداث راه دسترسی/  بهره گیری از ظرفیت های بنادر استان برای توسعه گردشگری دریایی در دستور کار
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران بر ضرورت تکمیل و بهره برداری پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی تاکید کرد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، رضا علیخانی روز شنبه در جریان بازدید از طرح‌های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی نشستی با اعلام این مطلب افزود: همه دستگاه‌های اجرایی استان باید برای آزادسازی کامل مسیر راه دسترسی بندر نوشهر بر اساس قانون و مقررات و رعایت عدالت تلاش کنند.

    وی توسعه گردشگری دریایی و صنعت توریسم در استان را از مهم‌ترین دغدغه های استاندار برشمرد و بر ضرورت بهره گیری از توانمندی ها و زیرساخت های موجود در بنادر استان بویژه بندر نوشهر در این زمینه تأکید کرد.

   *توسعه شهرستان نوشهر منوط به توسعه بندر است*

   سعید یزدانی فرماندار شهرستان نوشهر با بیان این‌که توسعه شهرستان در گرو توسعه بندر نوشهر است،گفت:آماده هر گونه همکاری و هماهنگی لازم برای تکمیل پروژه مهم راه دسترسی بندر هستیم.

     محمد تقی انزان پور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران نیز در این نشست با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و طرح های توسعه ای در دست اقدام اداره کل، خواستار مساعدت لازم دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای تکمیل و بهره برداری بموقع پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی و رفع مشکلات و چالش های فراروی توسعه بندر گردید.

    گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران به همراه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان صبح امروز به منظور پیگیری راهبرد توسعه بنادر استان و بررسی ظرفیت های بنادر برای توسعه گردشگری دریایی پس از بازدید میدانی از زیرساخت‌ها و پروژه های عمرانی در دست اقدام بندر فریدونکنار، از روند اجرای طرح‌های توسعه ای و زیربنایی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بویژه پروژه مهم راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی نیز بازدید، و بر ضرورت رفع مشکلات و موانع پیش رو تأکید کرد.

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۲۴
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۸,۰۲۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید