دوشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱
 
بارگیری نخستین محموله صادراتی مصالح ساختمانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از بارگیری نخستین محموله صادراتی مصالح ساختمانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر در سال جاری خبر داد.

       به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور با تشریح عملکرد بندر نوشهر در بخش صادرات کالا افزود: نخستین محموله کاشی و سرامیک در سال جاری با وزن حدود  هزار و 705 تن صبح امروز چهارشنبه در بندر نوشهر جهت ارسال به مقصد بندر آکتائو کشور قزاقستان بارگیری گردید.

      وی با بیان اینکه بنادر نوشهر و فریدونکنار از تجهیزات و امکانات مناسبی برای تخلیه و بارگیری انواع کالا برخوردار هستند تصریح کرد:تجار و بازرگانان و دیگر فعالان حوزه صادرات و واردات می توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در این بندر و بهره گیری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد صنعت حمل و نقل دریایی،موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور را فراهم نمایند .

   گفتنی است غلات،چوب،کاغذ و مقوا از عمده ترین کالاهای وارداتی و مصالح ساختمانی و مواد معدنی، مواد غذایی و محصولات کشاورزی شامل میوه و کنسانتره میوه از مهم ترین کالاهای صادراتی از بنادر مازندران به شمار می روند.

۱۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۸,۷۱۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید