دوشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱
 
رشد 160 درصدی صدور گواهی سلامت پزشکی دریانوردان در بندر نوشهر طی سال جاری
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 160 درصدی صدور گواهی سلامت پزشکی دریانوردان در بندر نوشهر در سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،ابوطالب گرایلو با اعلام این مطلب افزود: در سال جاری تعداد 935 گواهی سلامت پزشکی تحت نظارت پزشک و کارشناس ناظر توسط پزشکان معتمد اداره کل در دو استان مازندران و گلستان صادر شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 160 درصد رشد داشته است.

    وی همچنین از رشد 50 درصدی در صدور اسناد دریانوردی و 20 درصدی در برگزاری آزمون های شایستگی و مهارت در بندر نوشهر در سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی خبر داد.

    گرایلو ادامه داد: در این مدت بیش از 857 سند دریانوردی شامل شناسنامه، گواهینامه شایستگی ،مهارت و جانبی صادر شده که نسبت به سال گذشته 50 درصد رشد داشته است.

    معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت تعداد 193 نفرآزمون سفرهای نزدیک به ساحل و سفرهای نامحدود برگزار شده که از رشد 20 درصدی نسبت به مدت مشابه  سال گذشته برخوردار بوده است.

    گفتنی است که از جمله وظایف حاکمیتی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، برگزاری آزمون های شایستگی و مهارت سفر های نزدیک به ساحل و سفر های نامحدود، برگزاری آزمون راهنمایان و همچنین صدور کلیه اسناد دریانوردی شامل گواهی سلامت پزشکی دریانوردان،صدور شناسنامه دریانوردی و گواهینامه های شایستگی،مهارت و جانبی‌ برای دریانوردان به شمار می‌رود.

۱۵ تیر ۱۴۰۱ ۲۰:۵۵
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۸,۷۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید