پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرا رسیدن 17 مردادماه « روز خبرنگار» را به دست اندرکاران حوزه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور در این پیام،روز خبرنگار را تداعی گر یاد و خاطره شهید عرصه خبر و اطلاع رسانی " محمود صارمی " دانست که با خون خود حیات تازه ای به عزت خبرنگاران بخشید.

      وی دانایی را موهبتی الهی دانست که از اندیشه های پاک و بی آلایش سرچشمه می گیرد و دل و جان جویندگان حقیقت را سیراب می کند.

        انزان‌پور خاطر نشان کرد:خبرنگاران،ستارگان درخشانی هستند که بی هیچ چشم داشتی و در سخت ترین شرایط، بر زوایای پیدا و پنهان جامعه نور می افشانند تا چراغ راه و راهنمای کسانی باشند که دل در گرو آگاهی و دانایی دارند؛ از این رو نام گذاری یک روز به عنوان «روز خبرنگار »فرصت ارزشمندی است برای قدرشناسی از زحمات عزیزانی که رشد و بالندگی جامعه به دلسوزی، سخت کوشی و تلاش های شبانه روزی آنان وابسته است.

     مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در پایان، این روز بزرگ و غرور آفرین را به همه تلاشگران و دست اندرکاران حوزه خبر و اطلاع رسانی که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی گام بر می دارند و با مجاهدت بی بدیل خویش آثاری ماندگار را بر جای می گذارند صمیمانه تبریک گفت و توفیق روزافزون همگان را از درگاه ایزد منان خواستار شد.

۱۵ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۲۹
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۹,۰۸۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید