پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تأکید کرد؛
ضرورت افزایش و ارتقا تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر ضرورت افزایش و ارتقا تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر تأکید کرد و گفت: باید تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری متناسب با فعالیت های بندری و حمل و نقل دریایی را فراهم کنیم و به آن مجهز نماییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، سعید کیاکجوری روز یکشنبه در همایش هماهنگی و هم اندیشی در حوزه شبکه های صنعتی در سازمان بنادر و دریانوردی که به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و با حضور مدیران فاوا ادارات کل بنادر سراسر کشور و نیز نمایندگان سازمان پدافند غیرعامل کشور و مرکز مدیریت راهبری افتای ریاست جمهوری برگزار شد، بر ضرورت پیشگیری از برخی موازی کاری هایی که ناخواسته در ملاحظات شبکه ها پیش می آید تأکید کرد و اظهار داشت: این موازی کاری ها بعضاً سبب بروز چالش می شود و به روند تجارت آسیب می زند.
وی با بیان اینکه یکی از اهرم های مهم تجارت بین الملل، زمان و سرعت کار است، افزود: باید برنامه ای تدوین شود تا حدود و ثغور نهادهای مسئول مشخص شود و برنامه ریزی های نهادهای موازی به صورت جمعبندی شده و یکجا ارائه شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، گفت: موضوعات شبکه ای چه در بخش سخت افزاری و چه نرم افزاری، سخت است و باید برای تهیه امکانات در این زمینه، تأمین اعتبارات لازم صورت پذیرد.
کیاکجوری بیان داشت: حمل و نقل بین المللی می طلبد تا خود را از نظر تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری شبکه ای بروزرسانی کنیم و همطراز با کشورهای توسعه یافته در این حوزه شویم و فاصله ها کمتر شود.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۴:۳۸
روابط عمومی |
کد خبر : ۶۲,۹۱۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید