پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
معاون امور دریایی اداره کل بنادر مازندران،سرپرست اداره کل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی شد
ابوطالب گرایلو معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به عنوان سرپرست اداره کل تأمین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،طی مراسمی در روز سه شنبه دوم خرداد ماه با حضور عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی، ابوطالب گرایلو به عنوان سرپرست اداره‌کل تأمین و مهندسی تجهیزات این سازمان معرفی شد.

   گفتنی است که ابوطالب گرایلو دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته مهندسی دریایی از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم‌ها و بهره وری است.

  وی با سابقه کاری ٢٣ ساله مستمر در سازمان بنادر و دریانوردی از شهریور ۱۳۷۸ تاکنون، در سمت‌های مختلف مسئولیتی در حوزه معاونت‌های امور دریایی و امور بندری مشغول به کار بوده است.

 رئیس اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناورهای استان خوزستان در بندر خرمشهر؛ معاون امور دریایی و بندری اداره کل بندر و دریانوردی و منطقه آزاد اقتصادی بندر خرمشهر در استان خوزستان ؛ معاون امور دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) و معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، بخشی از سوابق اجرایی گرایلو قلمداد می‌شود.

 

۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۹:۲۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۶۲,۹۵۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید