پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل در بالاترین سطح در بندر نوشهر برگزار شد
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی گفت: رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، عبدالله جعفری در آئین افتتاح رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی که به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد؛ با بیان اینکه طراحی یا مانورهای پدافند غیرعامل در سه سطح ملی، منطقه‌ای و مستقیم برای هر منطقه است، اظهار داشت:  11 بندر بین‌المللی در کشور داریم که سه بندر در شمال و 8 بندر در جنوب کشور واقع شده‌اند که این مانورها و رویکرد مدیریت بحران را امسال تجربه خواهند کرد.

وی با بیان اینکه رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد، ادامه داد: در این رزمایش‌ها وضعیت مدیریت بحران خواهیم داشت تا اگر احیاناً در شرایط واقعی بحران قرار گرفتیم آمادگی‌های لازم را داشته باشیم و هر کسی در قالب تیم ICS وظایف خود را بداند و به نحو مقتضی، بحران را مدیریت کند.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در آینده نزدیک نیز دو رزمایش سراسری در بندر امام خمینی (ره) و شهید رجایی خواهیم داشت و در سطوح منطقه‌ای نیز تا پایان امسال، رزمایشی در بندر امیرآباد خواهیم داشت.

وی گفت: برگزاری این رزمایش‌ها، ارگان‌ها و نهادها را کنار هم جمع می‌کند تا هماهنگی لازم برای مواقع اضطراری داشته باشند.

 

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۲۹
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۶۲,۹۸۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید