پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
 
معاون سازمان پدافند غیر عامل در بندر نوشهر تأکید کرد؛
نگاه پیشگیرانه و آینده‌نگری در مقابل تهدیدات زیستی ضروری است
معاون فنی و زیربنایی پدافند غیرعامل کشور گفت: نگاه پیشگیرانه و آینده‌نگری در مقابل تهدیدات زیستی از مؤلفه‌های اصلی و اساسی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، مصطفی طزری در حاشیه برگزاری رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر با تأکید بر اینکه حوزه زیستی بسیار مهم است، گفت: هر جایی که دشمن می‌تواند اثرگذاری داشته باشد حوزه مأموریتی سازمان پدافند غیرعامل است.

وی افزود: نگاه پیشگیرانه و آینده‌نگری در مقابل تهدیدات زیستی از مؤلفه‌های اصلی و اساسی است و رزمایش از اساسی‌ترین این مؤلفه‌ها است و سبب هم‌افزایی ارگان‌ها می‌شود.

معاون فنی و زیربنایی پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه رزمایش می‌تواند اشکالات و ایرادات را برطرف کند، افزود: هماهنگی‌هایی که از کنار رزمایش‌ها حاصل می‌شود برای روزی که در شرایط واقعی بحران زیستی قرار گرفتیم، بتوانیم از پس آن بر بیاییم.

وی گفت: هر آنچه که مرتبط با وظایف بنادر است باید نگاه پیشگیرانه داشته باشیم و مانور را نباید بازی کرد بلکه باید اجرا کنیم.

طزری تأکید کرد: باید محیط واقعی در رزمایش رقم بخورد تا در روز حادثه احتمالی بتوانیم به بهترین شکل ممکن کنترل و مهار داشته باشیم.

 

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۸:۵۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۶۲,۹۸۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید